Genius Kids Maths

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.96 TL
  • Boyut 7.9 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma AppQuiz
Matematik ile ilgili konularda çocuğunuzun başarılı olmasını sağlamak için harika bir oyun sizleri bekliyor.

Okul öncesi dönemde matematik ile ilgili pek bir ilişki olmadığından dolayı çocukların okula başladığı zaman en çok zorlandığı ders matematiktir. Bu zorlu dersi aşmanın en önemli noktası öncelikle derse karşı olan ön yargıyı kaldırmak ve dersten korkmayı engellemektir. Bunun için yapılması gereken en önemli şey ise dersi eğlenerek öğrenmektir. İşte bu mantık üzerine kurulmuş olan bu oyun da matematiği eğlendirerek öğretmeyi amaçlamıştır. Çocuğunuz hem eğlenecek hem de aynı zamanda matematik korkusunu yenmiş olacak.

Program içerisinde matematik ile ilgili birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli oyunlar bulunmaktadır. Bu kaliteli oyunları oynarken matematik ile eksiklerini kapatacak ve kendisini fazlaca geliştirmiş olacak ve bunun farkına bile varmayacak. Sizin bu konuda üstünüze düşen görev ise hemen bu oyunu indirerek çocuğunuza bu zor döneminde yardımcı olup onun ön yargılarını ve korkularını eğlenerek aşmasını sağlamak.

Çocuğunuzun görsel ve işitsel zekasına da hitap etmesi ve o bölgelerde de çocuğunuzu geliştirme amacı ile de kaliteli görsel ve işitsel efektler kullanılmıştır. Çocuğunuzun için bu kadar faydalı olan bu programa sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. bu harika programa hemen sahip olun çocuğunuz matematik konusunda gelişmeye hemen başlasın. 

 

Genius Kids Maths indir